Ostrawa

Znajdujesz się w dziale: Produkty /Łóżka I Materace

   Naszą propozycją jest łóżko Olaf łóżko przeznaczone jest dla hoteli i nie tylko. Ta propozycja łóżka przede wszystkim rozwiązuje problem dostawek w hotelach. Osoba korzystająca z dostawki może nawet nie wiedzieć o tym, ponieważ dostawka jest tak skonstruowana, by tworzyć razem z łóżkiem górnym jedno duże łoże o tym samym standardzie. Dodatkowo szybka i sprawna możliwość łączenia i rozdzielenia górnego łóżka z dostawką , pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem górnym, stelaże metalowe z listwami sprężynującymi, to niewątpliwie kolejne atuty tej propozycji. Wymiary łóżka 206 x 91 górnego..

   Następną propozycją jest mars prosta konstrukcja materaca to gwarancja niezawodności tego rozwiązania. Materac ramowy -wkład sprężynowy jednostronnie obłożony pianką poliuretanową o gęstości 25kg/m3 , pokrowiec na stałe przymocowany do stelaża, pikowane boki połączone lamówką do pikowanej górnej płyty pokrowca. Wysokość bez nóg przy zastosowaniu ramy metalowej 18 cm. Dodatkowo nogi o wysokościach 10 lub 20 cm.

   Do obydwu przedstawionych łóżek proponujemy materace Diana materac sprężynowo-piankowy jednostronny, średnio twardy. Wkład sprężyny typu Bonnell obłożone obustronnie płytą z pianki poliuretanowej o grubości 2 cm . Pokrowiec wykonany z tkaniny żakardowej, po stronie użytkowej pikowany ociepliną. Wysokość około 15 cm.